Strona głównaGryCrash Bandicoot, Spyro Reignited i CoD: WW2 do zdobycia za 12 dolarów

Crash Bandicoot, Spyro Reignited i CoD: WW2 do zdobycia za 12 dolarów

Humble Monthly przybywa z kolejną promocją. Za 12 dolarów możecie zdobyć Crash Bandicoot N Sane Trilogy, Spyro Reignited Trilogy i Call of Duty: WW2.

To chyba jedna z najbardziej szczodrych promocji jeśli chodzi o Humble Monthly. Do zdobycia na starcie miesiąca bowiem są nie jedna czy dwie, ale aż trzy bardzo fajne gry. Gdyby kupić każdą z nich w sklepie, za normalną cenę, trzeba by wydać ponad sto dolarów! W Humble Monthly wystarczy zapisać się do usługi, opłacić abonament za jeden miesiąc, pobrać gry i od razu anulować subskrypcję – gry pozostaną na naszym koncie.

Zobacz: Age of Wonders 3 do zgarnięcia za darmo z Humble Bundle Store

W zeszłym miesiącu w Humble Monthly do kupienia jako “early unlock” była zaledwie jedna gra – Battletech. Kilka tygodni później pojawiła się Sonic Mania, a teraz dołączyły pozostałe z tamtego zestawu:

  • The Spiral Scouts
  • Planet Alpha
  • Override: Mech City Brawl
  • Puss!
  • Avernum 3: Ruined World
  • Roman Sands

Teraz już poznaliśmy trzy pierwsze gry z zestawu na listopad, a jeszcze przed nami kolejne. Łącznie powinno ich być mniej więcej tyle samo co w zestawie na październik. Ale skoro trzy pierwsze tytuły są już tak cenne, to pozostałe gry zapewne będą należały do kategorii Indie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię