Strona głównaGryAktualnościCreative Director Assasin's Creed Valhalla zwolniony

Creative Director Assasin’s Creed Valhalla zwolniony

Ubisoft pozbywa się kolejnych pracowników. Tym razem ze swoim stanowiskiem pożegnał się jeden z deweloperów Assassin’s Creed Valhalla.

Ashraf Ismail z roli Creative Directora Assassin’s Creed Valhalla zrezygnował jeszcze w czerwcu. Wtedy miało to związek z oskarżeniami dotyczącymi jego życia prywatnego. Teraz pożegnał się nie tylko ze stanowiskiem w popularnej franczyzie, ale również pracą w Ubisofcie.

Zobacz: Wiceprezes Ubisoft zwolniony i z zarzutami o nękanie

W czerwcu po internecie zaczęły krążyć oskarżenia kilku kobiet odnośnie zachowania Ismaila. Miał angażować się w związki z innymi kobietami, ukrywając przed nimi, że jest żonaty. Niektórzy wspominali również, że Ismail zdradzał im szczegóły dotyczące Assassin’s Creeda, które nie były jeszcze udostępnione publicznie.

Seria ostatnich przecieków związanych z Valhallą mogła w rezultacie doprowadzić do śledztwa wewnątrz Ubisoftu. Jak poinformowało dzisiaj Kotaku, pracownicy firmy dostali maila informującego o całkowitym zwolnieniu Ismaila.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceKotaku
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię