Strona głównaGryAktualnościCrimson Desert zostało zaprezentowane na długim zwiastunie.

Crimson Desert zostało zaprezentowane na długim zwiastunie.

Crimson Desert od Chińskiego studia Pearl Abyss, zachwycą piękną grafiką, która w wielu momentach jest wręcz fotorealistyczna.

Twórcy Black Desert, na The Game Awads 2020, przywieźli nowy trailer ich kolejnej gry Crimson Desert, która jak jej poprzedniczka ma być MMORPG, ale z nastawieniem rozgrywki na PvE.

Po obejrzeniu trailera pierwsze co od razu rzuca się w oczy to piękna grafika. Świat, jaki został zaprezentowany, jest po prostu piękny, widać ogrom szczegółów, a klimatyczne oświetlenie powoduje, że w kilku momentach tytuł ten prezentuje się wręcz foto realistycznie. Niestety ma to swoje odbicie w trakcie fragmentów przedstawiających rozgrywkę. Każdy atak i szybki ruch kamery okraszone są bardzo silnym efektem rozmycia ruchu. Co gorsze, w trakcie rozgrywki gra klatkuje, ale silny motion blur trochę to przysłania.

Tytuł swoją premierę ma mieć w przyszłym roku, ale deweloper nie podał jeszcze platform, na jakich ma działać ten tytuł, ale spodziewamy się PC oraz konsol Xbox Series X|S oraz PS5.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię