Advertisement
Strona głównaGryAktualnościCrucible z problemami. Twórcy usuwają dwa tryby gry

Crucible z problemami. Twórcy usuwają dwa tryby gry

Od premiery Crucible, pierwszego projektu Amazon Studios, minęły zaledwie dwa tygodnie. Liczba graczy ciągle spada, a twórcy decydują się na drastyczne środki. 

W naszych pierwszych wrażeniach wspominaliśmy, że chociaż Alpha Hunters i Harvester Command sprawdzały się pod niektórymi względami, to Heart of the Hives było głównym daniem gry. Teraz, kiedy 4v4 stało się również najpopularniejszym trybem Crucible, twórcy postanowili skupić się wyłącznie na nim.

Zobacz: Epic Games Store ma coraz większy udział w rynku gier PC

W krótkiej wiadomości do fanów Crucible, deweloper poinformował, że tryby dominacji oraz battle royale zostaną niedługo usunięte z gry. Alpha Hunters zniknie z menu głównego już niedługo, a Harvester Command zostanie odsunięte wtedy, kiedy twórcy usprawnią doświadczenie nowych graczy.

Wśród planowanych zmian znajduje się również kilka ważnych elementów, regularnie wspominanych przez społeczność. Pojawi się opcja komunikowania z drużyną, poddawania gier, a nawet radzenia sobie z nieaktywnymi graczami podczas meczów.

Nie zmienia to jednak faktu, że premiera Crucible była bardzo daleka od idealnej. Statystyki na Steam Charts donoszą ciągły spadek zainteresowania. Jeżeli twórcy chcą faktycznie coś z tym zrobić, usunięcie trybów to dopiero początek.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię