Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 – gra będzie jeszcze ładniejsza dzięki nowym opcjom graficznym

Cyberpunk 2077 – gra będzie jeszcze ładniejsza dzięki nowym opcjom graficznym

CD Projekt RED ma zaprezentować nową technologię, którą zaimplementuje w Cyberpunk 2077. Tym samym gra ma zyskać sporo świeżości wizualnej.

Już podczas Game Developers Conference przedstawiciele CDPR chcą zaprezentować nową technologię nad jaką pracują wraz z Nvidią. Zostanie ona zaimplementowana w Cyberpunk 2077. W panelu Cyberpunk 2077 RT: Overdrive – Bringing Path Tracing into the Night City, który poprowadzą przedstawiciele obu firm zobaczymy demo pokazujące możliwości nowej technologii. Na szczegóły będziemy musieli poczekać jednak do 23 marca.

RTX Path Tracing to zestaw programistyczny stworzony przez Nvidię, który łączy w sobie ray tracing w czasie rzeczywistym z tworzeniem grafiki neuronowej w celu tworzenia ścieżek ze śledzeniem promieni w czasie rzeczywistym – to tak w skrócie. Ma ona być wykorzystana w Cyberpunk 2077 co przełoży się na bardziej realistyczne efekty oświetlenia oraz ulepszone odbicia światła. Technologia będzie dostępna tylko na PC.

RTX Path Tracing ma na celu zminimalizowanie ograniczeń nakładanych na twórców poprzez dostarczanie idealnie miękkich cieni i pośredniego wkładu światła w pełni dynamiczne środowiska ze wszystkich źródeł światła – niezależnie od tego, czy jest to światło lokalne, powierzchnia emisyjna, czy świetlik.

Pozostaje pytanie jak mocny sprzęt będzie potrzebny do obsłużenia tych wodotrysków?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię