Advertisement
Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 – jedna z postaci ma szpony jak Wolverine

Cyberpunk 2077 – jedna z postaci ma szpony jak Wolverine

Wielkimi krokami zbliża się premiera gry Cyberpunk 2077. Z każdym dniem coraz więcej dowiadujemy się na temat produkcji CD Projekt RED i całego świata Night City. Na przykład jedna z postaci będzie miała szpony podobne do tych Wolverine’a.

Cybernetyczne ulepszenia ciała są czymś normalnym w świecie Cyberpunk 2077. Jako gracze również będziemy mieli wpływ na to, co poprawi u siebie główna postać produkcji CD Projekt RED. Ale warto też wiedzieć, co potrafią inni, ważni bohaterowie w tym uniwersum. Jedna z nich – Evelyn Parker z gangu The Mox – może pochwalić się szponami wysuwanymi z dłoni. Tak, mniej więcej jak jeden z najbardziej znanych mutantów Marvela – Wolverine.

The Mox to gang, o którym wspominaliśmy już w jednym z tekstów. Został on stworzony po śmierci Elizabeth ‘Lizzie’ Borden. Bohaterka była w przeszłości prostytutką, a z czasem awansowała na właścicielkę klubu ze striptizem. Znana była z tego, że zawsze szanowała swoich pracowników i stawała w ich obronie przed agresywnymi klientami. Gang Mox kontynuuje jej dzieło, broniąc prostytutek na ulicach Night City. Jedną z bardziej prominentnych członkini grupy jest Evelyn Parker, która znacząco ulepszyła swoje ciało.

Cyberpunk 2077

Szpony Wolverine’a w Cyberpunk 2077?

Na Reddicie pojawił się ciekawy post, który dotyczy właśnie Evelyn Parker. Opis opisuje jedno z jej ulepszeń. W jej wypadku chodzi o dłonie, które są trochę nietypowe.

– Dwa górne przeguby każdego palca zastąpiono plastikowo-metalową osłoną, w której umieszczone są 3-calowe pazury z włókna węglowego. Rozpruwacze można rozciągnąć, chwytając dłoń w koci sposób. Większość ludzi nosi sztuczne paznokcie na swoich rozpruwaczach, co znacznie utrudnia ich wykrycie. Rozpruwacze są uważane za formę czarnorynkowego cybertechu i jako takie nie są dostępne za pośrednictwem przeciętnej kliniki w centrum handlowym – głosi opis.

Może szpony nie są aż tak długie i tak mocne, jak te Wolverine’a, ale to i tak całkiem fajna ciekawostka. Jestem przekonany, że w trakcie gry spotkamy wiele postaci z nietypowymi ulepszeniami i zmianami. Oby tylko premiera Cyberpunk 2077 odbyła się 19 listopada, bez kolejnych opóźnień.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię