Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 - współpraca z Keanu Reevesem, soundtrack i nowy trailer

Cyberpunk 2077 – współpraca z Keanu Reevesem, soundtrack i nowy trailer

Ostatni już odcinek Night City Wire zdradził kolejne kulisy powstawania gry Cyberpunk 2077. Tym razem w roli głównej wystąpił Keanu Reeves.

Bardzo duży fragment Night City Wire poświęcono postaci Johny’ego Silverhanda, w którego wcielił się Keanu Reeves. Aktor opowiedział o kulisach swojej współpracy z twórcami Cyberpunka 2077 oraz o swoich wrażeniach z samej gry, jak również o postaci, którą grał.

W każdej grze bardzo ważną rolę odgrywa soundtrack. Nie inaczej jest w Cyberpunk 2077. Kolejny materiał Night City Wire to historia powstawania muzyki do gry i wywiady z twórcami – między innymi Marcinem Przybyłowiczem, który był również częściowo odpowiedzialny na muzykę do Wiedźmina 3. Okazuje się, że w grze pojawi się mnóstwo muzyki “radiowej”, która została napisana specjalnie na potrzeby gry.

Co ciekawe, CD Projekt RED przygotował specjalną opcję dla twórców internetowych, w tym streamerów. Ostatnio głośno bowiem było o problemach ze streamowaniem gier, które zawierają licencjonowaną muzykę. W przypadku Cyberpunka wystarczy włączyć specjalną opcję, która kilka problematycznych, licencjonowanych utworów podmieni na inne.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – analiza oprawy graficznej z Xbox One X oraz Xbox Series X

Na koniec gracze mogli zobaczyć nowy trailer Cyberpunka 2077, który… zdradza pewne elementy głównego wątku fabularnego oraz rolę, jaką w grze pełni Johny Silverhand.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię