Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 - autorzy jutro zapowiedzą next-gen patch?

Cyberpunk 2077 – autorzy jutro zapowiedzą next-gen patch?

Póki co są to tylko plotki, ale wiele wskazuje na to, że wkrótce – może już jutro – zostanie ogłoszony i pokazany Cyberpunk 2077 w wersji next-gen.

Na jutro CD Projekt RED zapowiedział nowy stream z informacjami o grze. Nie wiadomo co dokładnie Redzi chcą pokazać, ale fani już snują domysły, że może chodzić o wyczekiwany patch dla konsol next-gen. W dodatku domysły te nie są bezpodstawne ani niczym nie poparte.

Jeden z argumentów za taką właśnie “wersją wydarzeń” to oznaczenie, które pojawiło się przy ikonie gry na Xboxach Series X/S – charakterystyczne X|S, świadczące o tym, że gra otrzymała stosowny patch. Trochę to zastanawiające, biorąc pod uwagę, że poza ikoną nie zmieniło się nic – gra nie otrzymała jeszcze żadnej aktualizacji.

Zobacz: Keanu Reeves nie grał w Cyberpunka 2077, wbrew stwierdzeniom CD Projekt RED

Oprócz oznaczenia, Cyberpunk 2077 podobno otrzymał informacje o wsparciu wersji next-gen w plikach dla sklepu Microsoftu:

W dodatku, gdy na Xboxie wejdziemy na kartę gry, przez chwilę rozmiar instalacji wynosi ok. 71 GB i dopiero po chwili powraca do „standardowych” 57 GB.

Jak myślicie, doczekamy się jutro aktualizacji, czy wszystko to tylko tzw. “bait”?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię