Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 nie będzie tytułem ekskluzywnym nawet w GoG-u. Nie będzie też...

Cyberpunk 2077 nie będzie tytułem ekskluzywnym nawet w GoG-u. Nie będzie też wersji beta

Wiele mówiło się do tej pory na temat ewentualnej ekskluzywności Cyberpunka. Twórcy zaprzeczają, jakoby mieli zdecydować się tylko na wybrane sklepy. Gra będzie dostępna wszędzie, dla każdego i od razu w pełnej wersji.

Pojawiało się już wiele plotek dotyczących tego, że Cyberpunk 2077 może trafić na wyłączność np. Epic Store. Choć wiemy już, że jest to dla twórcy bardziej opłacalne, to CD Projekt RED pokazuje, że pozostaje jednym z ostatnich bastionów firm dbających o graczy. Po tym jak pojawiły się informacje, że gra na pewno nie trafi na wyłączność do Epic Store, zaczęto mówić, że skoro nie tam, to Cyberpunk trafi do sklepu GoG, należącego do CD Projekt.

Zobacz: Epic Store nie dostanie Cyberpunka 2077 na wyłączność

Jak widać, tak się nie stanie:

O tym, że CD Projekt chce jak najlepiej dla graczy (lub sprawia takie wrażenie) wskazuje też fakt, że Cyberpunk 2077 nie będzie miał wersji beta. Nie jestem zwolennikiem tego typu rozwiązań, więc przyjmuję to jako bardzo dobrą informację. Dostaniemy od razu pełną wersję działającego produktu, bez zabawy we wcześniejsze wersje, wczesne dostępny i podobne wariacje.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – czy norweski sklep właśnie zdradził datę premiery?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię