Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077: Nie lubicie zabijać? Cyberpunka ukończycie bez ani jednego trupa na...

Cyberpunk 2077: Nie lubicie zabijać? Cyberpunka ukończycie bez ani jednego trupa na koncie

Wśród wszystkich zachwytów nową produkcją CD Projekt RED znaleźć można głosy, które jednak decydują się na krytykę pewnych elementów Cyperpunk 2077. Niektórzy fani zgłaszają między innymi wątpliwości co do wyboru widoku z pierwszej osoby, jak również mechaniki strzelania. Okazuje się jednak, że ta ostatnia wcale nie będzie obowiązkowym elementem gry.

Według dziennikarzy, którzy brali udział w zamkniętym pokazie, gracze będą mogli przejść Cyberpunk 2077 nie oddając ani jednego strzału. W końcu nowa gra RED-ów ma być przede wszystkim RPG-iem, a dopiero w dalszej kolejności strzelanką. Co ciekawe, jeszcze niedawno twórcy w ogóle takiej opcji nie rozważali.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – znamy zarys fabuły i rolę Keanu Reevesa

Nie chodzi jednak o to, że będziemy mogli całkowicie ominąć wrogów, kryjąc się w ceniu niczym w serii Thief. Na “pokojowe” przechodzenie gry pozwolą nam bronie, które mają posiadać drugi tryb – w zależności od modelu będzie to ogłuszanie czy usypianie. Oczywiście dotyczy to tylko oręża mniejszego kalibru. Elementy skradania się oczywiście również będą dostępne. Przydatne też będą umiejętności hackowania, dzięki którym odwrócimy uwagę przeciwników od naszej skromnej osoby.

Jak podoba Wam się taka opcja w Cyberpunk 2077?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię