Strona głównaGryCyberpunk 2077: Night City to nie drewniane domki z planu filmowego

Cyberpunk 2077: Night City to nie drewniane domki z planu filmowego

CD Projekt od momentu zaprezentowania 50-minutowego dema Cyberpunk 2077 udzielił wielu informacji na temat gry. W zeszłym tygodniu deweloper potwierdził, że w grze nie będzie towarzyszy, ale będziemy mieli możliwość kupowania nieruchomości. W tym tygodniu pojawiło się więcej ciekawostek, o których przeczytacie poniżej.

Night City w Cyberpunk 2077 będzie tętniło życiem i to nie tylko na zewnątrz, ale dotyczy to także wnętrz budynków. W przypadku GTA V bolączką był brak możliwości, z kilkoma wyjątkami, wchodzenia do budynków. W Cyberpunk 2077 nie będzie to problemem. Jeden z użytkowników Reddita poruszył temat eksploracji wnętrz budynków w prywatnej rozmowie na Facebooku z przedstawicielem CDPR. Dostał on odpowiedź, że Nigt City będzie miało wiele wysokich budynków, z których gro nich będziemy mogli swobodnie eksplorować. Poszczególne piętra nie będą swoimi kalkami, ma tu dominować różnorodność wystroju oraz budowy.

Jest to z pewnością powód do radości. Zwykle gry z otwartym światem bardzo mało uwagi poświęcają na wnętrza. Nadchodzi, więc czas, gdy trzeba czegoś takiego spróbować. Futurystyczne Night City wydaje się być idealne do tego typu rzeczy. Możliwość wchodzenia do budynków a tym samym zdobywanie kolejnych misji pobocznych czy poznawanie historii  z pewnością uświetni rozgrywkę.

Szukasz więcej informacji na temat Cyberpunk 2077, konicznie kliknij.

Poniżej oryginalna wiadomość z zapytaniem:

CD Projekt niestety nadal nie zdradził daty premiery gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię