Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 – patch 1.2 naprawił setki błędów i wprowadził kilka nowych

Cyberpunk 2077 – patch 1.2 naprawił setki błędów i wprowadził kilka nowych

Niedawno do Cyberpunk 2077 trafiła potężna aktualizacja oznaczona numerem 1.2, która poprawiła ponad 500 błędów w grze. Niestety jak to zwykle bywa w jednym miejscu naprawiono w innym popsuto.

Jak donosi serwis IGN, gracze za pośrednictwem Reddita skrążą się na błędy jakie napotkali w Cyberpunk 2077 po wgraniu aktualizacji 1.2. Jak informuje użytkownik AugustusUwU po zaktualizowaniu gry całe NightCity znalazło się w zasięgu burzy piaskowej. Chociaż to może tylko filtr używany w filmach gdy akcja dzieje się w Meksyku ;). Problem dotyczy wszystkich zapisów.

Zobacz:Outriders do gry na ultra wymaga RTX-a 3080

1.2 messed up my entire save, and now the whole NC is in a sandstorm permanently. Honestly? I’m not even mad from cyberpunkgame

W aktualizacji został zmieniony system jazdy. Wygląda na to, że AI od tego zgłupiała i na drodze możemy spotkać pojazdy poruszające się w kółko oraz przenikające przez obiekty.

Thanks CD Projekt for the amazing update… from cyberpunkgame

Pojawiły się również problemy z wczytywaniem tekstur przeciwników i broni.

The new cyberpunk update is so great! Love it 😘 from cyberpunkgame

CDPR dodał także efekty stroboskopowe co mogą docenić gracze z padaczką fotogenną.

By far the STRANGEST bug that’s happened to me. from cyberpunkgame

New Cyberpunk Clothing Style – bring the disco with you wherever you go! (Flashing clothing on certain "extras") from cyberpunkgame

Według informacji przekazanych przez CDP aktualizacja 1.2 miała poprawić wydajność gry na konsoli jednak jak donoszą gracze wydajność nie uległa zmianie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię