Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 - pierwszy gracz wbił już platynowe trofeum na PS4

Cyberpunk 2077 – pierwszy gracz wbił już platynowe trofeum na PS4

Łowcy trofeów mogą już zacierać ręce. Na Twitterze jednego z pracowników CD Projekt Red pojawiła się zapowiedź pucharków Cyberpunka 2077.

Dla wielu posiadaczy PlayStation 4 i Xboxa temat trofeów to jeden z ważniejszych aspektów każdej z gier. Polowania na osiągnięcia i Gamer Score skutecznie zabijają czas i gwarantują mnóstwo motywacji, żeby wymaksować niektóre tytuły.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – podsumowanie przedpremierowe

Nic więc dziwnego, że jednym z kolejnych teaserów Cyberpunk 2077 są jego trofea. Łukasz Babiel, lead QA w CD Projekt Red, pochwalił się dzisiaj na Twitterze swoim najnowszym osiągnięciem, platynowym pucharkiem na PS4.

Na konkretne wyzwania stojące za poszczególnymi trofeami będziemy oczywiście musieli jeszcze trochę poczekać. Na razie dostaliśmy jednak bardzo ciekawą informację. Łącznie do zdobycia będzie aż 45 trofeów – jedna platyna, jedno złoto, 17 srebrnych i 26 brązowych pucharków.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię