Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 - internauci donoszą o masowym wycieku rozgrywki

Cyberpunk 2077 – internauci donoszą o masowym wycieku rozgrywki

Coś dziwnego dzieje się wokół gry Cyberpunk 2077. W sieci pojawiły się informacje jakoby niektórzy gracze już dostali wczesną wersję gry.

Jeśli chodzi o grę Cyberpunk 2077, to z pewnością nikt w CD Projekt RED nie zakładał wydania gry w żadnej formie Early Access. Tym bardziej dziwi sytuacja, o której raportuje kilka serwisów internetowych, z doniesieniami na Reddicie na czele. Ponoć niektórzy gracze już dostali swoje egzemplarze gry Cyberpunk 2077 – mowa tu zarówno o wersjach fizycznych jak i cyfrowych. Skutkiem tej fatalnej pomyłki, do serwisów video, takich jak Youtube czy Vimeo, wyciekł spory – bo 20-minutowy – fragment rozgrywki. 

Zobacz: Cyberpunk 2077 – nowy zwiastun prezentujący ray tracing

Posty na ten temat pojawiły się między innymi na Twitterze:

Cyberpunk 2077 Twitter

Reddicie:

Cyberpunk 2077 Reddit

Vimeo:

Cyberpunk 2077 Vimeo

Oraz na Youtube. Natrafić można również na screen z głównego menu w wersji prawdopodobnie dla PS5.

Wszędzie jednak, gdzie było to już możliwe, linki i filmy zostały usunięte. Inna wersja mówi o tym, że przecieki pochodzą z wersji pre-load – niektóre systemy korzystają z możliwości wcześniejszego pobrania gry na dysk, a następnie odblokowania jej w dniu premiery. Największy problem polega jednak na tym, że wyciek bazuje na wersji bez niezbędnych, najnowszych patchy, a co za tym idzie – może mocno wprowadzać graczy w błąd co do stanu finalnej produkcji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię