Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 spadł z pierwszego miejsca rankingu sprzedaży Steama

Cyberpunk 2077 spadł z pierwszego miejsca rankingu sprzedaży Steama

Po siedmiu tygodniach dominacji Cyberpunk 2077 uległ konkurencji. Nowa gra CD Projekt Red spadła z pierwszej pozycji na liście najlepiej sprzedających się produktów Steama.

Chociaż Cyberpunk 2077 wciąż ma jeszcze trochę błędów i niedoróbek, gra wciąż sprzedała się świetnie. Szczególnie na PC, gdzie narzekań na stabilność rozgrywki oraz jej wizualny aspekt było znacznie mniej niż na konsolach nowej generacji. Panowanie CP 2077 na Steamie wreszcie dobiegło jednak końca.

Zobacz: Neverwinter – MMORPG otrzyma nowy dodatek z kampanią fabularną

Gra trzymała się na szczycie przez siedem tygodni. Pojawiła się tam jeszcze przed swoją premierą i od czasu debiutu w grudniu stabilnie trzymała się pierwszego miejsca. Częściowo wynika to oczywiście z braku innych, większych premier w ostatnich tygodniach. Wciąż jest to jednak imponujące osiągnięcie.

Co ciekawe, najwyższe miejsce podium polskiej produkcji zabrał siedmioletni survival. Dzięki serwerowi Offline TV i ogromnej popularności na Twitchu drugie życia zyskał Rust. Gra bije rekordy na platformach streamingowych i teraz zaczyna się również świetnie sprzedawać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię