Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 i Wiedźmin z next-genowymi wersjami dopiero w 2022

Cyberpunk 2077 i Wiedźmin z next-genowymi wersjami dopiero w 2022

Ogłoszony wczoraj rating dla next-genowej wersji Wiedźmina 3 mógł wskazywać na rychłą premierę gry. Dziś jednak okazało się, że zarówno na Wiedźmina jak i Cyberpunk w nowych wersjach przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Na swoim koncie na Twitterze CD Projekt RED ogłosił dziś oficjalnie, że zarówno Wiedźmin 3 jak i Cyberpunk 2077 swoje next-genowe wersje dostaną dopiero w 2022. Jeśli chodzi o Cyberpunk to firma celuje w 1. kwartał, a z Wiedźminem 3 – w drugi.

Według informacji z kanałów social media firmy, decyzja ta została podyktowana rekomendacją wystawioną przez samych deweloperów – czyli tym razem ktoś jednak posłuchał, że gry póki co nie nadają się do wypuszczenia na światło dzienne.
Wygląda na to, że deweloper wyciągnął wnioski z problemów, jakie spotkały premierę Cyberpunka i tym razem nie zamierza puścić w świat wersji gier, które będą sprawiały graczom gigantyczne problemy. Miejmy tylko nadzieję, że tym razem uda się znaleźć złoty środek między kolejnymi przesunięciami, a szlifowaniem gry. Trzymamy kciuki!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTT CDPR
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię