Strona głównaWiadomościCyfrowy Poniedziałek - najlepsze oferty dla graczy

Cyfrowy Poniedziałek – najlepsze oferty dla graczy

Dzisiaj Cyfrowy Poniedziałek, czyli kolejna okazja, aby kupić sporo sprzętów w obniżonych cenach. My zbieramy dla Was najciekawsze oferty, które powinni zainteresować wszystkich graczy.

Cyber Monday, czyli Cyfrowy Poniedziałek, przybył do nas ze Stanów Zjednoczonych. To pierwszy poniedziałek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia i zarazem pierwszy poniedziałek po Czarnym Piątku. Według tradycyjny to właśnie dzisiaj wyprzedaże powinny rozpocząć się w sklepach internetowych. Granica ta już dawno się zatarła, ale nie zmienia to faktu, że dzisiaj znowu możemy kupić kilka fajnych sprzętów, o ile rzeczywiście zostały przecenione (a z tym bywa różnie). Oto najciekawsze oferty:

Cyber Monday w X-Kom

Cyfrowy Poniedziałek ruszył w sklepie X-Kom. Warto się spieszyć, bo pierwsze produkty już zostały wyprzedane. Pełną ofertę znajdziecie na stronie X-Kom.pl/Cyber-Monday-2018. My wybraliśmy kilka najciekawszych promocji (wszystkie z kodem „iponiedzialek”:

Cyber Monday w Euro RTV AGD

Ofertę z okazji Cyber Monday przygotował również sklep Euro RTV AGD. Pełną listę przecenionych produktów znajdziecie na oficjalnej stronie sklepu. Według nas najciekawsze oferty to:

Cyber Monday w Komputronik

Na liście sklepów przygotowanych do Cyfrowego Poniedziałku nie mogło też zabraknąć Komputronika. Pełną listę ofert znajdziecie TUTAJ. My wybraliśmy najciekawsze z nich:

Cyber Monday w Media-Markt

Kilka ciekawych ofert znajdziemy też w sklepie Media-Markt (pełna oferta TUTAJ):

Cyber Monday w Media Expert

Ofert na Cyfrowy Poniedziałek przygotował również sklep Media Expert. Pełną listę znajdziecie na przygotowanej stronie internetowej. Naszym zdaniem najciekawsze przeceny to:

Cyber Monday w CDP.pl

Jeśli szukacie gier w dobrych cenach, to warto swój wzrok skierować w stronę sklepu CDP.pl, gdzie znajdziecie ofertę na tytuły cyfrowe i pudełkowe. Oprócz tego znajdziecie tam też fajne gadżety i koszulki, np.

Cyber Monday w Allegro

Komputery, podzespoły, a także akcesoria przecenione także w Allegro. Oferty promocyjne oznaczono specjalną etykietką „cyber monday”. W niektórych przypadkach możemy liczyć na naprawdę wysoki rabat, nawet do 70%.

Cyber Monday w PlayStation Store

Sony przygotowało szybką ofertę, w ramach której przeceniono ponad 170 gier na konsole PlayStation. Pełną ofertę znajdziecie w PlayStation Store.

Cyber Monday w Morele

Morele uruchomiło alarm cenowy, który ostrzega przed wieloma obniżkami. Ceny pierwotne są nieco wyższe, ale ulegają zmianie po wpisaniu kodu MORELOWYPN.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię