Strona głównaWiadomościCzy do Fortnite zawitają goście z parku jurajskiego?

Czy do Fortnite zawitają goście z parku jurajskiego?

Właśnie w widowiskowy sposób zakończył się trzeci sezon Fortnite. Część mapy została zniszczona przez uderzenie komety. Czwarty sezon zaczyna się rozkręcać co chwilę zaskakując graczy.

W zachodniej części mapy pojawiła się baza superbohaterów natomiast w lokacji Bouty Brzeg pojawił się wielki odcisk stopy jakiegoś dinozaura, prawdopodobnie Tyranozaura Rexa wielkiego jak Godzilla. Czyżby kometa zamiast tradycyjnego wybicia dinozaurów sprowadziła je na mapę? A może to właśnie będzie Godzilla, która zniszczy Tilted Towers?

Według krążących plotek raczej nie powinniśmy spodziewać się prehistorycznych gadów. Tematem przewodnim 4 sezonu prawdopodobnie są nawiązania do hitów filmowych prosto z Hollywood. Wskazówkami powinien być film z zapowiedzią czwartego sezonu, którego akcja rozgrywa się na terenie kina samochodowego.

[you tube=BChz1UydD9E]

Z kolei odcisk stopy dinozaura otoczony jest przez kamery jak na planie filmowym. Dodatkowo w wielu budynkach możemy trafić na sprzęt filmowy w tym zielone ekrany.

Jeden z nich możemy zobaczyć na poniższym filmie:

[you tube=jlMAsSOM8VM]

Wszystkie te elementy powodują, powstawanie wielu teorii spiskowych nad tym czego możemy oczekiwać po 4 sezonie. Jedno jest pewne Epic z pewnością nas zaskoczy a fani gry nie będą mieli czasu na nudę.

A Wy czego spodziewacie się w 4 sezonie? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: gryonline

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię