Strona głównaGryCzy Piranha Bytes pracuje nad kontynuacją serii Gothic?

Czy Piranha Bytes pracuje nad kontynuacją serii Gothic?

Studio Piranha Bytes pracuje obecnie nad tworzeniem elementów potencjalnej kolejnej odsłony serii Gothic. Informacji takich udzielił Björn Pankratz podczas transmisji na Twitchu.

Podczas udzielonego wywiadu poinformował on, że specjalny oddział studia zajmuje się przygotowywaniem nowych assetów do „potencjalnej kontynuacji Gothic”. Assety to nic innego jak modele 2D i 3D, efekty specjalne, poziomy, lokacje, muzyka i dialogi oraz całe misje. W skrócie jest to wszystko to co widzimy ostatecznie na ekranie naszych komputerów.

Należy jednak zaznaczyć, że prowadzone prace są nad potencjalną kontynuacją gry. Nie jest zatem pewne czy projekt ostatecznie wypali. Jeżeli jednak okazałoby się to prawdą to otrzymalibyśmy Gothic 4. Arcania z powodu utraty praw autorskich przez Spellbound stracił swój podtytuł, dzięki temu możemy spokojnie wymazać go z pamięci.

Deweloperzy przyznali również, że skończyli już prace nad Elexem i teraz zajmą się produkcją kolejnej gry. Na ostateczne ujawnienie tytułu zapewne musimy jeszcze trochę poczekać.

Jak myślicie dostaniemy kolejną część kultowej już u nas gry?

Źródło: piranhabytesitalia

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię