Strona głównaWiadomościCzyżby szykowała się syta wyprzedaż gier na platformie Steam?

Czyżby szykowała się syta wyprzedaż gier na platformie Steam?

Nowy rok w sumie już obchodziliśmy na Steamie przy okazji zimowej wyprzedaży, ale czemu by tego nie zrobić jeszcze raz? Już niedługo gierki mogą być znów dostępne z dużymi rabatami…

Tak twierdzi serwis filtrujący wiadomości o platformie Valve – Steam Database. Na jego tweetowym profilu widnieje intrygująca notka o przyszłej promocji Steam, a w niej dokładne informacje o rozpoczęciu i zakończeniu akcji wyprzedażowej.

Powód nałożenia na gry okresowej przeceny jest dość błahy, ale kogo tam będą obchodzić pobudki cyfrowego dystrybutora, kiedy w zasięgu dłoni będzie cały katalog gier. Dlatego akcję Lunar New Year Sale potraktujemy równie poważnie, jak wcześniejsze oferty Gabe’a. Z twita dowiadujemy się, że najnowsza promka wystartuje 15 lutego i potrwa przez kolejne 4 dni.

  

Jako, że nie pierwszy raz ploteczka Steam Database sprawdziła się w 100%, chcemy wierzyć, że i tym razem nie przestrzelą daty. W końcu ich źródłem informacji są deweloperzy, którzy korzystają ze Steam Direct. Co ciekawe, dość szybko wieść o promocji rozeszła się wśród zainteresowanych, więc twórcom, jak i włodarzom Steam zależy chyba, aby użytkownicy do tego czasu odłożyli na gry jak najwięcej pieniędzy.

Jak myślicie, możemy liczyć na jakieś lepsze cenki, czy powtórzy się ta sama historia? 

 

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię