Strona głównaWiadomościCzyżby Telltale Games szykowało The Wolf Among Us: Season 2?

Czyżby Telltale Games szykowało The Wolf Among Us: Season 2?

Telltale zamierza zapowiedzieć swój tajemniczy projekt w trakcie Comic-Conu. Całkiem prawdopodobne, że dotyczy to serii przygód z szeryfem Bigby’m.

Twórcy komputerowej wersji The Walking Dead, Batman, Sam & Max oraz wielu innych gier przygodowych typu point&click mają w zanadrzu nową produkcję. Wiemy o tym ze wpisu dodanego na oficjalnym koncie dewelopera na portalu społecznościowym. Zamieszczony tam obrazek i krótki podpis zdradza wszystko – studio Telltale Games ma w portfolio coś nowego i przedstawi swoje nowe dzieło podczas Comic-Con w San Diego, który potrwa 20-23 lipca. 

 
Wpis Telltale Games nie zawiera żadnych informacji o konkretnych tytułach. Skąd więc pomysł na to, że nową gra może być The Wolf Among Us: Season 2? Z pomocą przychodzi Adam Harrington, aktor użyczający głosu szeryfowi Bigby’emu. „Retwittował” wpis studia na swoim osobistym kanale.

Nie jest on osobą, która dość często udziela się na Twitterze, więc ślady pozostawione przez niego w internecie mogą służyć jakiemuś celowi. Pewne jest to, że nazwisko aktora pojawi się na początkowych i końcowych napisach gry. Są duże szanse na to, że chodzi własnie o kontynuację przygodówki The Wolf Among Us wydanej w 2013 roku. O dalszych planach Telltale Games dowiemy się jeszcze w tym tygodniu.     

Źródło: vg247.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię