Strona głównaWiadomościDalszy ciąg spekulacji na temat nowego bohatera Overwatch, Blizzard wypuszcza kilka wskazówek...

Dalszy ciąg spekulacji na temat nowego bohatera Overwatch, Blizzard wypuszcza kilka wskazówek żeby naprowadzić fanów

Już niedługo w Overwatch ma pojawić się 27. postać. Blizzard, nadal nie potwierdził oficjalnie kto może być nowym bohaterem gry. Ekipa deweloperska podsyca jednak wyobraźnię graczy, udostępniając wskazówki, które mają naprowadzić graczy na trop.

Wszystko wskazuje że to właśnie córka Torbjörna, Brigitte Lindholm będzie następnym bohaterem. Gracze mieli okazję ją spotkać w filmie „Honor and Glory”, pojawiła się również w kilku spin-offowych komiksach.

[you tube=sQfk5HykiEk]

Dlaczego możemy sądzić, że to jest właśnie Brigitte? Wskazywać na to może chociażby zeszłotygodniowa wiadomość, o której pisaliśmy tutaj KLIK.

Początkowo wszyscy zakładali, że nową postacią będzie Emre Sarioglu, ale wydaje się, że to była celowa zmyłka ze strony Bizzarda. O tamtego momentu została udostępniona dalsza część historii składająca się listu od Torbjörna do żony. W liście autor nie wspomina o Emre Sarioglu a zamiast tego opowiada o swoim nienarodzonym dziecku.

Treść listu poniżej:

Moja droga Ingrid,

Wiem, że do tej pory otrzymywałaś wiadomość o moich obrażeniach jakie odniosłem podczas ostatniej misji. Chociaż opisy mogą się wydawać okropne, lekarze są pewni, że wkrótce wyzdrowieję. Nawet Angela przyszła mnie odwiedzić! W kwestii mojego ramienia, obiecuję, że moim priorytetem będzie skonstruowanie odpowiedniej protezy, która przywróci mi pełną sprawność. Gdyby tylko sny Angeli o regeneracji tkanek były rzeczywistością… Powiedziałem jej, że powinna pracować ciężej.

Powiedzieli mi, że jeszcze nie podjęliście pracy, więc mam nadzieję, że będę w stanie być w Gothenburg gdy nadejdzie czas. Poczekaj trochę dłużej!

Być może słyszeliście, że Reinhardt ocalił mi życie. Słyszałem cztery wersje tej historii. Mimo to postanowili przyznać mu pochwałę za „niesamowitą odwagę”. Czy te dwa słowa nie opisują go najlepiej?

Niesamowicie mnie denerwuje przesiadując przy moim łóżku. Już wielokrotnie mówiłem mu, że pozwolę mu nadać imię mojej córce jeżeli tylko się zamknie. Prawdę mówiąc rozważałem mianowanie go ojcem chrzestnym i mam nadzieję, że wybaczysz mi, że podjąłem tę decyzję bez twojej konsultacji.

Powiedziałem mu, ze będziesz musiała się zgodzić na dowolne imię jakie wybrał, więc miejmy nadzieję, że będzie ono dobre. Choć obawiam się, że może to być poza jego możliwościami, biorąc pod uwagę niektóre z absurdalnych imion jakie nadaje bohaterom w jego „prawdziwych historiach”. Mam już dość tego szpitala, więc mam nadzieję, że wkrótce wrócę do domu.

Kocham, Torbjörn

Aby dolać oliwy do ognia, Blizzard umieścił na Twitterze coś, co może być bronią nowego bohatera. Wydaje się, że córka Torbjörna mogłaby to dzierżyć, prawda?

Jeżeli więc faktycznie jest to Brigitte to jaka ona będzie? Czy będzie podążała śladami ojca inżyniera, ale czy będzie skupiała się na budowaniu czegoś innego niż wieżyczki? Jeff Kaplan dyrektor Overwatch powiedział, że 27. bohater będzie „bardzo potrzebny”, więc nie będzie tylko kobiecą wersją swojego ojca.

A Wy czego spodziewacie się po nowym bohaterze?

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię