Strona główna Gry Darmowa gra przygodowa Outcast: Second Contact od Humble Bundle

Darmowa gra przygodowa Outcast: Second Contact od Humble Bundle

- Reklama -

Komu szkoda wydać pieniądze na oferty z okazji Black Friday, temu nie będzie żal czasu, by zajrzeć na Humble Bundle. Nasi ulubieńcy znów rozdają grę za darmo…

Wiele sklepów proponuje nam w tym tygodniu sprzęt i gry w dużo niższych cenach. Jednak nic nie przebije bezpłatnych zakupów, prawda? W poszukiwaniu darowizn udaliśmy się na stronę Humble Bundle, a tam ku naszej radości czeka darmowa gierka.

Przez kolejne 30 godzin możemy zgarnąć remake przygodowej gry akcji z 1999 roku. Mowa o Outcast: Second Contact, w której twórcy kompletnie odświeżyli oprawę graficzną, wyeliminowali znane błędy, sprawiając, że jest lepsza niż oryginał. Jeśli tylko lubicie klimaty science fiction, nieco podobne do “Gwiezdnych wrót”, wówczas zachęcam do jej pobrania w tym miejscu.

Musicie się tylko pośpieszyć z przygarnięciem jej na własny komputer. Nie jest to wersja na Steam, a DRM pozbawiony zabezpieczeń. Po wybraniu opcji “Get the game” otrzymacie dostęp do plików instalacyjnych, które należy ściągnąć nie później jak 6 dni po odsłonięciu linka.

Gdy uznacie, że jedna gierka to za mało, wówczas polecam zapoznać się z aktualną promocją na Steam, gdzie tysiące tytułów PC można kupić po bardzo atrakcyjnej cenie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE