Strona głównaGryDarmowa wersja For Honor dostępna na Steam

Darmowa wersja For Honor dostępna na Steam

Gamescom to nie tylko mniej lub bardziej rewolucyjne newsy technologiczne, ale też – a może przede wszystkim – informacje o grach. Kolejnych dostarcza Ubisoft, a z nimi promocję dla graczy.

Tym razem chodzi o For Honor – grę, o której większość graczy myślała, że została już skazana na zapomnienie. Będzie jednak inaczej. Po pierwsze, już wkrótce pojawi się dodatek Marching Fire, którego premierę zapowiedziano na październik. W dodatku tym zobaczymy czterech nowych bohaterów, należących do zupełnie nowej frakcji. Poza tym gracze otrzymają nowy tryb – PvE Arcade, w którym nie dość, że poziom trudności AI będzie rósł z pojedynku na pojedynek, to w dodatku starcia będą uatrakcyjnione przez modyfikatory. Trochę przypomina to rozwiązanie stosowane chociażby w Mortal Kombat.

A teraz największa atrakcja – od dzisiaj do 27 sierpnia For Honor: Starter Pack na platformie Steam będzie dostępne za darmo. Jeśli w momencie gdy czytacie tego newsa promocja nie jest jeszcze aktywna – bez paniki, wszystko bowiem powinno wystartować w okolicach 19:00 – 20:00. Pochwalcie się w komentarzach jak podoba Wam się gra.

Źródło: Ubisoft

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię