Advertisement
Strona głównaGryAktualnościGTA V - konta Epic z grą sprzedawane na Allegro

GTA V – konta Epic z grą sprzedawane na Allegro

Nie trzeba było długo czekać, aż Janusze biznesu zwęszą interes i będą chcieli zarobić na rozdawanym za darmo Grand Theft Auto 5. W serwisie Allegro pojawiły się oferty sprzedaży kont w sklepie Epic z przypisaną grą.

W czwartek 14 maja o godzinie 17:00* Epic Games Store udostępnił za darmo GTA V. No prawie, z powodu wielkiego zainteresowania grą, doszło do przeciążenia serwerów i awarii. Część graczy miała możliwość odebrania gry jeszcze wczoraj, inni borykają się z problemami do tej pory. Szczegółowe informacje na temat awarii znajdziecie w naszym poprzednim artykule. A jeżeli chcecie pobrać GTA V za darmo to koniecznie wejdźcie TUTAJ.

A wracając do tematu, duży darmowy tytuł przyciągnął Januszy biznesu, którzy darmową grę, sprzedają wraz z kontami Epic Games Store za pośrednictwem serwisu Allegro.

GTA V Allegro W opisach możemy przeczytać:

Konto Epic Games z grą GTA V.
Sprzedaję Email wraz z Kontem Epic Games na którym zakupiona jest gra GTA V w wersji Premium Online Edition, która zapewni nam szybszy start w rozgrywce online przez ZESTAW POCZĄTKOWEGO KRYMINALISTY.

UWAGA!!! ta aukcja to NIE DOSTĘP do konta, jak jest w innych aukcjach. Ja sprzedaje konto do którego ma dostęp tylko 1 osoba, która je zakupiła.

Sprzedaje nowe konto epic games z gra GTA V.
Wszystkie dane mozna zmienic.

Ceny kont wahają się od 10 do 27 złotych. Całkiem nieźle jak na grę, którą jeszcze przez tydzień można zgarnąć za darmo.

Oczywiście podobne oferty znajdziemy również na innych serwisach jak np. Ebay, ale tam ceny już w dolarach.

BTA V Ebay

W żadnym wypadku nie polecamy zakupu takich kont, zwłaszcza, że grę możecie mieć za darmo. Na razie nie wiadomo czy Epic Games nie będzie banować zakupionych kont. RIOT Games od jakiegoś czasu toczy walkę ze sprzedażą kont i masowo banuje graczy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceAllegro
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię