Strona głównaWiadomościDarmowy weekend z Dead by Daylight i The Division

Darmowy weekend z Dead by Daylight i The Division

Ograliście swoją biblioteczkę gier do ostatniego DLC i nie macie co odpalić? Tymczasowym rozwiązaniem może być bezpłatny dostęp do pełnych wersji gier The Division i Dead by Daylight.

Nie są to świeżynki wydane w tym roku, a pochodzące z poprzednich zbiorów owoce prac deweloperów. Jednakże gatunkowo niezwykle apetyczne, dlatego możliwość przetestowania ich powinna zainteresować wielu graczy. Problem nie leży po stronie uruchomienia gier, a decyzji, której z tych dwóch produkcji poświęcimy więcej czasu.

My proponujemy najpierw odpalić Dead by Daylight. Zapytacie pewnie dlaczego? Bierzemy pod uwage wyłącznie to, że darmowy weekend z horrorem multiplayer dla 4 osób wystartował szybciej i potrwa aż do niedzieli. Jako jedna z nielicznych oferuje asymetryczna rozgrywkę, w której jedna osoba wciela się w złoczyńcę, a pozostali w zwierzynę łowną. Aczkolwiek ze zgranym zespołem role łatwo można odwrócić. Aby zapewnić sobie kilka dni darmowego grania, wystarczy udać się na stronę Steam i dodać grę do prywatnego zbioru gier.

 

Jeśli okaże się, że Dead by Daylight to nie Wasze klimaty, nie załamujcie rąk. Za około 24 godziny Ubisoft podsunie nam pod myszki i klawiatury swoją flagową grę akcji z rozbudowanym trybem dla wielu osób. The Division będzie dostępny również do niedzieli na platformie Uplay. Z tymże bezpłatnie ogramy tylko wersję podstawową bez dodatkowych rozszerzeń.

W tym czasie obydwie gry będzie można zakupić z wysokim rabatem. Ubisoft nie podał jeszcze cenki za The Divion, z kolei Dead by Daylight zaliczył 50-procentowy upust (9,99 euro).

Źródło: steam.com gamespot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię