Strona głównaWiadomościData wydania Shadow of the Tomb Raider została oficjalnie potwierdzona

Data wydania Shadow of the Tomb Raider została oficjalnie potwierdzona

W końcu doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia daty premiery Shadow of the Tomb Raider. Tak jak podejrzewaliśmy będzie to wrzesień.

Wczorajsze przypuszczenia jakie zostały wyciągnięte na podstawie danych źródłowych oficjalnej strony gry potwierdziły się. Nowa część przygód Lary zostanie wydana jednocześnie na PC oraz PS4 i XBO 14 września tego roku. W dniu dzisiejszym ukazał się również oficjalny zwiastun gry.

[you tube=ic3-je2ou78]

Niestety nie zdradza on za wiele szczegółów dotyczących fabuły. Na szczęście nie będziemy musieli długo czekać, ponieważ pełne informacje na temat gry zostaną udostępnione 27 kwietnia.

Tytuł Shadow of the Tomb Raider jest znany od dłuższego czasu. Pod koniec 2016 roku jeden z programistów miał otwartą prezentację w PowerPoint, podczas gdy jechał metrem w Montrealu. Wczoraj została uruchomiona oficjalna strona gry a w jej kodzie źródłowym znajdowały się informacje o dacie wydania. Dzisiaj otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie tych przecieków.

Najnowsza gra będzie „klimatycznym końcem” trylogii fabularnej Lary Croft. O kolejnych informacjach na temat gry będziemy informować na bieżąco.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię