Strona głównaWiadomościDauntless od Phoenix Labs przejdzie w fazę Open Beta jeszcze w tym...

Dauntless od Phoenix Labs przejdzie w fazę Open Beta jeszcze w tym roku

Studio Phoenix Labs ogłosiło dziś, że pozyskało fundusze od „wybitnych inwestorów technologicznych”. Za tym enigmatycznym opisem kryją się takie firmy jak: Sapphire Ventures, GGV, Ridge, Signia, Next Frontier oraz MTGx. Zgromadzone środki zostaną wykorzystane na rozwój Dauntless.

Studio zapowiada stworzenie „żywej i szybko rozwijającej się gry online, która zrewolucjonizuje gatunek oraz popchnie branżę do przodu”. Co więcej Phoenix Labs otworzyło nowe studio w San Mateo w Kalifornii gdzie obecnie trwa nabór pracowników.

Dave Hartwig, partner zarządzający w Sapphire Ventures, powiedział:

Byliśmy pod ogromnym wrażeniem Phoenix Labs, nie tylko ze względu na ich doświadczenie, ale również tego w jak przekonujący sposób mówili o możliwościach rynku gier. Obecnie rośnie on w postępie geometryczny a Dauntless od Phoenix Labs osiągnęło ogromy sukces zarówno w USA jak i za granicą. Cieszymy się, że możemy pomóc temu zaangażowanemu zespołowi w dalszym rozwijaniu działalności i dostarczaniu rozrywki graczom.

Jesse Houston, współzałożyciel i dyrektor generalny Phoenix Labs, dodał:

Sapphire Ventures, GGV, Ridge oraz inni inwestorzy pomagają nam budować przyszłość Phoenix Labs, przygotowując Dauntless do wydania Open Beta na całym świecie jeszcze w tym roku. Dzięki temu dodatkowemu kapitałowi i ciągłemu wsparciu ze strony naszej społeczności, cieszymy się, że wprowadzamy kolejną rewolucyjną grę RPG w Internecie i będziemy mogli ją ulepszać jeszcze przez wiele lat.

Dauntless jest obecnie w fazie Closed Beta. Ponad 850 000 graczy zapisało się do jej udziału, a ponad 100 000 osób pomaga w kształtowaniu gry dzięki swoim opiniom oraz pokonaniu ponad 3 milionów Behemotów w trakcie jej trwania.

Więcej statystyk poniżej:

Globalna Open Beta ma zostać udostępniona jeszcze w tym roku. Ciekawe czy okaże się tak rewolucyjna jak opisują ją deweloperzy.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię