Strona głównaGryAktualnościDays Gone zyskuje rozgłos dzięki Cyberpunkowi 2077

Days Gone zyskuje rozgłos dzięki Cyberpunkowi 2077

Oto informacja, której zapewne nie spodziewaliście się dzisiejszego popołudnia. Wśród popularnych trendów na Twitterze znalazł się wczoraj Days Gone.

Embargo na materiały z Cyberpunka 2077 zeszło wczoraj i recenzje zagranicznych portali pojawiły się w internecie. Chociaż większość krytyków do gry podchodzi bardzo pozytywnie, wspólnym mianownikiem wszystkich tekstów jest spora liczba błędów. Nie przeszkodziło to niektórym redakcjom w wystawieniu perfekcyjnych ocen, co wzburzyło użytkowników Twittera.

Zobacz: Xbox Series X – nowy zwiastun w reżyserii Taiki Waititi

Wśród trendów znalazł się w rezultacie Days Gone. Sytuacja Cyberpunka przypomniała bowiem wielu graczom o exclusivie Sony. Krytycy chwalili grę i doceniali jej gameplay, ale ostatecznie obniżali oceny ze względu na jej techniczny aspekt. Użytkownicy zaczęli więc porównywać to do wczorajszych tekstów, które przymykały oko na podobne problemy w Cyberpunku.

Można było spodziewać się nieco kontrowersji dotyczących recenzji, biorąc pod uwagę hype wokół gry CD Projekt Red. Temat sprawiedliwości ocen wraca przy okazji każdej, większej premiery. Tym razem pojawił się on w kontekście produkcji SIE Bend Studio.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię