Strona głównaGryAktualnościDead by Daylight ujawnia crossover z Ringu

Dead by Daylight ujawnia crossover z Ringu

Nadchodzą potężne zmiany do Dead by Daylight. Twórcy zapowiedzieli właśnie następny crossover oraz kolejny rozdział gry.

Dead by Daylight, niczym Fortnite czy Fall Guys, słynie ze swoich crossoverów. Przez lata rozwoju twórcom udało się przenieść do tego wyjątkowego multiplayera mnóstwo postaci z różnych horrorów. Ostatnio jasno dali do zrozumienia, że nie planują się zatrzymywać i będą dodawać kolejnych bohaterów.

Zobacz: Star Wars Eclipse ma zadebiutować dopiero za 3-4 lata

Na kanale YouTube gry pojawił się krótki zwiastun zapowiadający następny crossover. Nadchodzące w marcu przyszłego roku wydarzenie będzie inspirowane książką Ringu z 1991 roku, o którą oparto później japoński film z 1998 roku i amerykański remake z Naomi Watts z 2002. Historia kręci się wokół ducha o imieniu Sadaku, który zabija każdego, kto wejdzie w posiadanie tajemniczej kasety wideo.

Jak przystało na nową ekspansję w DBD, Sadaku zadebiutuje prawdopodobnie razem z kolejnym wątkiem fabularnym oraz survivorem. Bardzo możliwe, że nowym uciekinierem będzie tytułowy Ringu, główny bohater japońskiej powieści.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię