Strona głównaGryAktualnościDead Cells - Motion Twin nie przestaje wspierać tytułu

Dead Cells – Motion Twin nie przestaje wspierać tytułu

Dead Cells to roguelike stworzony przez studio Motion Twin. Tytuł okazał się niemałym sukcesem i sprzedał się w ponad milionie kopii. To zachęciło dewelopera do dalszego rozwoju gry. Niedawno gracze otrzymali bezpłatną aktualizację, i zgodnie z zapowiedzią twórców na tym nie koniec.

Podczas PAX East 2019 szef studia Steve Filby zapytany o dalszy rozwój Dead Cells przyznał, że nie planują w najbliższym czasie przestać i nadal dostarczać nowe treści do gry. Ekipa obecnie pracuje nad nową aktualizacją, która powinna nadejść w lecie a w raz z nią nowe poziomy.

Zobacz: Ponad milion sprzedanych kopii Dead Cells

Nie jest potwierdzone czy będzie to bezpłatna aktualizacja czy płatne DLC, studio zbiera obecnie opinię społeczności na ten temat. Filby powiedział również, że są podekscytowani Google Stadia, niedawno zapowiedzianą usługą Google pozwalającą na granie w chmurze. Premiera usługi zaplanowana jest na ten rok. Obecnie jest rozwiązanie, które działa i wywodzi się z polskiego podwórka. Mowa oczywiście o Vortex, o którym więcej możecie przeczytać w naszym poprzednim artykule.

A wracając do Dead Cells to niedawno do gry trafiła bezpłatna aktualizacja Rise of the Giant, która zmieniła Boss Cells system, wprowadziła nowe stroje oraz wiele innych drobiazgów. Teraz czekamy na kolejne aktualizacje.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię