Strona głównaGryAktualnościDead Island 2 – do sieci wyciekła data premiery i screeny

Dead Island 2 – do sieci wyciekła data premiery i screeny

Na temat Dead Island 2 od dłuższego czasu było dość cicho i nic dziwnego bo proces produkcji tytułu nie był usłany różami. Wygląda jednak na to, że w końcu doczekamy się premiery tej długo oczekiwanej kontynuacji.

Do sieci trafiło kilka informacji na temat Dead Island 2. W sklepie Amazon pojawiła się karta gry wraz z kilkoma ciekawymi informacjami oraz screenami. Nowa pozycja nie ma kompletnie związku z wcześniejszymi preorderami. Według sklepu Amazon premiera Dead Island 2 zaplanowana jest na 3 lutego 2023 roku. Gra trafi na PC, Xbox One, Xbox Series, PS4 oraz PS5. Akcja będzie osadzona w Los Angeles, którego większość mieszkańców została zarażona wirusem i jest przemieniona w zombie.

Zobacz: Polski oddział Infinity Ward zaangażowany w pomoc Ukrainie

Co więcej, do wyboru dostaniemy aż sześć grywalnych postaci, różniących się pod względem osobowości oraz linii dialogowych. W grze będzie dostępne rozbudowane drzewko umiejętności, z możliwością resetowania i przydzielania umiejętności od nowa w czasie gry. Do tego dojdzie kilkadziesiąt rodzajów zombie o unikalnych atakach i mutacjach. Każdy z rodzajów umarlaków ma wyróżniać się różnymi wariantami ubrań.

Na razie jedna warto podchodzić do tych rewelacji z lekkim dystansem i poczekać na oficjalne informacje potwierdzone przez Deep Silver. Wygląda na to, że pracownik Amazona pośpieszył się opublikowaniem karty gry.

Możliwe, że nowe informacje na temat Dead Island 2 zobaczymy już 23 sierpnia podczas gamescom. Po raz pierwszy o tytule dowiedzieliśmy się osiem lat temu. Od tego czasu proces produkcji był bardzo wyboisty i projekt dwukrotnie zmieniał dewelopera. Najpierw nad grą pracowało Yager Development, potem Sumo Digital by ostatecznie trafił do Dambuster Studios.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię