Strona głównaGryAktualnościDead Island 2 – Techland chwali produkcję Dambuster Studios

Dead Island 2 – Techland chwali produkcję Dambuster Studios

Podczas targów w Kolonii pojawili się także przedstawiciele Techlandu, promując dodatek fabularny do Dying Light 2. Ekipa była obecna podczas Opening Night Live, gdzie zaprezentowano materiały z Dead Island 2. Twórcy pierwszej odsłony nie szczędzili komplementów pod adresem nowego dewelopera.

Dead Island zostało stworzone przez Techland w 2011 roku. Gra doczekała się także kolejnej odsłony pt. Riptide. Potem została podjęta decyzja o nierozwijaniu gry i prac nad Dying Light, który to okazał się ogromnym sukcesem. Przez te wszystkie lata marka Dead Island przechodziła w ręce różnych deweloperów z bardzo słabym skutkiem.

Dopiero w rękach Dambuster Studios kontynuacja serii nabrała kształtu i ostatecznie oficjalnie została zapowiedziana podczas tegorocznego gamescomu. Po raz pierwszy o grze można było usłyszeć już w 2014 roku. Teraz już jest pewne, że Dead Island 2 trafi na rynek w 2023 roku. Prezentacja nowej odsłony przebiegła bardzo pomyślnie i w zasadzie możemy być pewni, że dostaniemy kawał dobrej gry. W przeciwnym razie Techland nie chwaliłby konkurencji.

Co więcej, na pytanie jednego z fanów na temat ich opinii stwierdzili.

Walka wygląda absolutnie oszałamiająco! I chyba wszyscy możemy się zgodzić, że potrzebujemy więcej gier o zombie w naszym życiu :D.

Teraz pozostaje czekać na finalny produkt i przekonać się na własnej skórze jak to wygląda w rzeczywistości.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię