Advertisement
Strona głównaGryAktualnościDead Island 2 - wyciekł 5-letni grywalny build

Dead Island 2 – wyciekł 5-letni grywalny build

Rozgrywka z regularnie odkładanego w czasie Dead Island 2 krąży po YouTube. Do internetu wyciekł grywalny build sprzed 5 lat.

Zapowiedziany po raz pierwszy na E3 2014 sequel słynnego Dead Island to jeden z tych tytułów, którego moglibyśmy nigdy nie ujrzeć na sklepowych półkach. Dzięki ostatniemu przeciekowi z 4Chana mamy jednak okazję zobaczyć, jak gra prezentowała się 5 lat temu.

Zobacz: Days Gone – pokonał hordę 300 zombie bez oddania nawet jednego strzału

Grywalny build, który można aktualnie swobodnie ściągnąć z internetu to wersja z czerwca 2015 roku. Wtedy grą zajmowało się jeszcze studio Yager, twórcy Spec Ops: The Line. Miesiąc później Deep Silver i Yager rozstali się, a sequel został oddany w ręce Sumo Digital.

W sierpniu zeszłego roku dowiedzieliśmy się, że nad Dead Island 2 pracuje Dambuster Studios. Od tego czasu nie dostaliśmy nic nowego, oprócz kilku zapewnień o znaczeniu marki i historii, jaką ma do przekazania ten tytuł.

Jeżeli prace nad sequelem faktycznie wciąż trwają, gra na pewno wygląda teraz zupełnie inaczej. Ciekawie jest jednak popatrzeć na inną wizję. Możliwe, że za kilka lat będziemy mogli porównać ten build do tego, co ujrzało światło dzienne jako finalny produkt.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię