Strona głównaGryAktualnościDead Island 2 zadebiutuje do marca przyszłego roku

Dead Island 2 zadebiutuje do marca przyszłego roku

Plotki stają się rzeczywistością. Dead Island 2 istnieje, ma się dobrze i jeżeli wszystko pójdzie z planem, zagramy w niego przed marcem 2023.

Fani gier przygodowych z motywem zombie mają za sobą kilka udanych miesięcy. Zaczęło się oczywiście od następcy Left 4 Dead – Back 4 Blood. Gra dostaje regularne aktualizacje i zaczyna wyglądać coraz lepiej. Niedawno światło dzienne ujrzało wreszcie Dying Light 2. Teraz okazuje się z kolei, że cały czas powstaje sequel Dead Island.

Zobacz: Elden Ring – minimalne wymagania niepokoją graczy

Temat został zaadresowany podczas raportu finansowego Embracer Group. W pewnym momencie padło pytanie o to, czy gra dalej istnieje i czego możemy się po niej spodziewać. CEO Lars Wingefors poinformował, że ma ona wyjść od końca następnego roku fiskalnego, ale nie może zdradzić wielu szczegółów na temat gry.

Studio nie zdecydowało się jeszcze informować na bieżąco graczy o swoim produkcie, więc nie chciał wchodzić im w paradę Wingefors. Nadzieją dla fanów zombie jest niedawna wypowiedź znanego insidera Toma Hendersona. Podobno rozmawiał on z osobami będącymi blisko sequela, które powiedziały, że jest on w dobrym stanie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVGC
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię