Strona głównaGryAktualnościDead Island 2, zadebiutuje tylko na konsolach nowej generacji i PC

Dead Island 2, zadebiutuje tylko na konsolach nowej generacji i PC

Dead Island 2 powstaje już ponad osiem lat i aktualnie znajduje się w rękach studia Dambusters, którzy to rekrutują nowych pracowników do pracy nad tym tytułem.

Proces twórczy Dead Island 2 jest bardzo zagmatwany. Tytuł oryginalnie był tworzony przez polskie studio Techland, następnie prace nad projektem zostały przekazane do studia Yager Development, by następnie tytułem tym zajęło się studio Sumo Digital, by po chwili oddać jednak projekt w ręce aktualnego dewelopera, czyli studio Dambusters. Jak łatwo zauważyć w ciągu ośmiu lat gra zmieniała osoby nad nią pracujące cztery razy. Co nie wróży dobrze dla końcowego projektu.

Aktualni deweloperzy pod postacią studia Dambusters, jednak mają największe szanse na dokończenie projektu i zaprezentowanie gry graczom. Stać się to może jednak kosztem posiadaczy starszych konsol PS4 oraz Xbox One.

Jak obiecuje wydawca Deep Silver, tytuł ten w dniu swojej premiery ma mieć wszystkie obiecane mechaniki i być pozbawionym błędów. Niestety nie jest jeszcze znana data premiery i nic nie wskazuje na to, żeby tytuł ten szybko zadebiutował na komputerach osobistych i konsolach nowej generacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię