Strona głównaGryAktualnościDead Island 2 – zbliża się ponowna zapowiedź gry?

Dead Island 2 – zbliża się ponowna zapowiedź gry?

Chociaż większość graczy spisała Dead Island 2 na straty to według Toma Hendersona gra żyje. Co więcej, niedługo powinniśmy doczekać się nowej zapowiedzi.

Pierwsza zapowiedź Dead Island 2 pojawiła się w 2014 roku. Od tego momentu koncepcja gry była wielokrotnie zmieniana i ostatecznie temat jakby umarł. Jednak w rzeczywistości Deep Silver nie porzuciło projektu i miało działać w cieniu.

Oficjalnie gra nadal jest w produkcji, przynajmniej według Toma Hendersona. Jak twierdzi poznał nowe szczegóły na temat gry i dostał nawet dostęp do materiałów z produkcji. Zapewnia, że gra prezentuje się naprawdę dobrze i jest wciąż na etapie rozwoju, w którym biorą udział Deep Silver oraz Dambuster Studios.

Zobacz: Wiedźmin 3 – mod A Night to Remeber doczekał polskiego dubbingu

Dwójka przeniesie nas do Hollywood w Los Angeles, gdzie rozbije się nasz samolot. Gracz nie mając żadnych zasobów będzie musiał walczyć o życie w mieście opanowanym przez Zombie. Henderson powiedział, że mapa będzie ogromna i udostępni spory kawałek Kalifornii. Co więcej, dostępne będą również lokacje znane z prezentacji 2015 i 2016 roku.

Tymczasem wydawca ma przygotowywać się do nowej zapowiedzi gry. Według Hendersona premiera ma odbyć się jeszcze w tym roku lub najpóźniej na początku przyszłego.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię