Strona głównaGryAktualnościDead Space – EA zapowiada prezentację gry

Dead Space – EA zapowiada prezentację gry

EA zapowiedziało stream podczas, którego zaprezentuje wczesną wersję remake’u Dead Space. Transmisja odbędzie się w najbliższy wtorek.

Electronic Arts i Motive Studio zapraszają na prezentację bardzo wczesnej wersji remake’u Dead Space. Prezentacja gry odbędzie się w najbliższy wtorek o godzinie 19:00 czasu polskiego na twitch.tv/motivestudio. Biorąc pod uwagę, że to bardzo wczesna wersja nie jest jasne co zobaczymy z samego Dead Space. EA i Motive w zasadzie nie obiecały zwiastuna ani rozgrywki, więc nie ma co się nastawiać.

Dead Space

EA i Motive ogłosiły swój remake Dead Space w lipcu, obiecując zbudowaną od podstaw grę, która jest wierna oryginałowi z 2008 roku, a jednocześnie zawiera zupełnie nowe zasoby, nowe modele postaci i nowe środowiska.

Zobacz: Xbox prosi o nienazywanie dzieci Game Pass

Seria Dead Space składała się z trzech głównych gier, wprowadzonych na rynek w latach 2008-2013, oraz dwóch spin-offów: logicznej gry akcji Dead Space Ignition oraz Dead Space Extraction. Główne gry miały miejsce w XXVI wieku. Głównym bohaterem był Isaac Clarke, który walczył z nieumarłymi istotami znanymi jako Nekromorfy, które w przeciwieństwie do tradycyjnych wrogów przypominających zombie, na ogół musiały zostać pokonane przez odcięcie ich kończyn.

Jeden ze współtwórców serii Dead Space, Glen Schofield, wraz ze swoim studiem Striking Distance pracuje nad duchowym następcą gier o nazwie The Callisto Protocol. The Callisto Protocol to horror science-fiction osadzony w szerszym uniwersum PUBG Battlegrounds, który ma zostać wydany w 2022 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię