Strona głównaGryAktualnościDeathloop, potencjalny hit PlayStation 5, mocno opóźniony

Deathloop, potencjalny hit PlayStation 5, mocno opóźniony

Wygląda na to, że jedna z ciekawszych gier, łączonych z PlayStation 5 – Deathloop – zaliczy spore opóźnienie względem premiery konsoli Sony.

Podczas jednego z pokazów gier na PlayStation 5, uwagę graczy przykuło Deathloop – gra o dwóch rywalizujących zabójcach, którzy utknęli w pętli czasu. Gameplay o zakrzywianiu czasu i przestrzeni był równie pokręcony co fabuła gry. Za grą stoi Arkane Studios, to samo, które pracowało nad serią Dishonored. Gra pierwotnie miała się ukazać na święta Bożego Narodzenia, równo z premierą PlayStation 5. Jak się jednak dzisiaj okazało, jej premiera została jednak opóźniona do przyszłego roku.

Takie smutne informacje podali twórcy za pośrednictwem konta na Twitterze. Jako główny powód, podali pandemię koronawirusa. Praca zdalna, do której zostali zmuszeni w tej sytuacji, sprawiła, że dopracowanie gry zajmie dłużej niż oczekiwano.

Nie podano jeszcze konkretnej, nowej daty premiery, a jedynie informację, że nastąpi ona w drugim kwartale przyszłego roku. Jasnym jest, że opóźnienie jest dla wielu graczy rozczarowujące, ale z drugiej strony powinno być dość zrozumiałe. Skoro nawet Halo Infinite uległo zawirowaniom roku 2020

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię