Strona głównaGryAktualnościDeathloop – premiera przesunięta po raz kolejny. Czy ostatni?

Deathloop – premiera przesunięta po raz kolejny. Czy ostatni?

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do tego, że praktycznie żadna premiera gier nie idzie zgodnie z planem. Tym razem kolejne opóźnienie zalicza Deathloop, o czym oficjalnie poinformowali twórcy gry.

Premiera Deathloop miała odbyć się już w przyszłym miesiącu. Niestety Arkane Studios potrzebuje jeszcze trochę czasu na dopracowanie swojej produkcji. Informacja o przesunięciu daty premiery została opublikowana przez Bethesdę na Twitterze. Obecnie premiera zaplanowana jest na 14 września. Czas ten deweloper chce wykorzystać na doszlifowanie gry, bierze również pod uwagę zdrowie i bezpieczeństwo pracowników studia.

Zobacz: Call Of Duty: Warzone – Verdansk pod ostrzałem atomowym

Nie jest to pierwsze opóźnienie premiery Deathloop. Pierwotnie gra miała trafić do graczy w tym samym momencie co konsola PS5. Jednak jeszcze w sierpniu zeszłego roku, deweloper poinformował, że premiera odbędzie się w drugim kwartale tego roku. Teraz jest to końcówka trzeciego kwartału. Na razie nie wiadomo czy będzie to ostateczny termin.

Deathloop to nietypowe połączenie strzelanki, skradanki i roguelike. Gra trafi na PC i PS5. A w rok od premiery trafi również na konsole Xbox Series.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię