Strona głównaWiadomościDeepcool afiszuje się z nowym, bezramkowym chłodzeniem MF120

Deepcool afiszuje się z nowym, bezramkowym chłodzeniem MF120

Znany producent chłodzenia i obudów żegna się z ramkami okalającymi wirniki. W swoim najnowszym dziele kontrastuje wolność pracy i swobodę regulacji obrotów oraz podświetlenia za pomocą smartfona.

Już w kwietniu Deepcool poszerzy listę swoich produktów o ciekawie zaprojektowany model układu chłodzenia do komputerów stacjonarnych. MF120 ma obniżać temperaturę środowiska w sposób indywidualny, wedle potrzeb użytkowników. Nie ma z góry narzuconej prędkości obrotów, ani też nie zna granic dla podświetlenia RGB.

Nie trzeba bystrego oka, by stwierdzić, że w dużym stopniu różni się od konkurencji. Wyróżnia go brak ramki wokół wiatraka, która w wielu przypadkach stanowi silne dla niego oparcie w momencie uruchomienia najwyższych obrotów. Tutaj problem wibracji rozwiązano za sprawą aluminiowego szkieletu i dwuwarstwowego śmigła.

Kolejna rzecz warta uwagi to nowoczesna metoda kontrolowania rytmu pracy wiatraka, a także możliwość ustawienia stylu animacji podświetlenia. MF120 w pełni odda się w nasze ręce nawet bezprzewodowo. W zestawie z 3 wentylatorami znajdziemy adapter WiFi, dzięki któremu przejmiemy władzę nad efektywnością chłodzenia (500-2200 RPM) oraz światłem emanującym z obudowy kontrolera WiFi i metalowego szkieletu konstrukcji.

Kompletny zestaw trafi do wolnego obiegu w cenie 110 dolarów, choć do wymienionej kwoty będzie trzeba z pewnością dodać marżę sprzedawcy.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię