Strona głównaGryDefense Grid: The Awakening oraz Verdun za darmo

Defense Grid: The Awakening oraz Verdun za darmo

Epic Games Store w tym tygodniu uraczył graczy możliwością dodania do swojej biblioteki strzelankę Verdum oraz grę typu tower defense – Defense Grid: The Awakening.

Kolejny tydzień wakacji już prawie za nami, na szczęście każdy czwartek przynosi porcję gier za darmo serwowanych przez Epic Games Store. Tym razem mamy do wyboru dwa tytuły, jednej z nich to trategia czasu rzeczywistego typu tower defense zatytułowana Defense Grid: The Awakening. W grze bronimy naszej bazy budując dookoła umocnienia w postaci wież. Rozgrywka mocno wciąga i pozwala spędzić wiele godzin na dobrej zabawie.

Żeby pobrać Defense Grid: The Awakening należy wejść TUTAJ.

Zobacz: Sony chce by obserwatorzy gier decydowali o banach. I będzie pobierać za to pieniądze

Drugą grą jest strzelanka Verdum, której akcja toczy się na froncie zachodnim podczas pierwszej wojny światowej. Jest to gra multiplayer, w której doświadczymy zarówno walki dystansowej jak i walki w zwarciu co jest dość charakterystyczne dla tamtych czasów. Gra oferuje pięć różnych trybów rozgrywki z realistycznie odwzorowanymi elementami czasów I wojny światowej jak broń mundury, oraz brutalność i okrucieństwo. Akcja gry zabierze nas na pola bitwy zlokalizowane we Francji i Belgii. W trybie Frontlines naprzeciw siebie stanie 64 graczy szarżując na okopy przeciwników w celu zdobycia terytorium.

Żeby pobrać Verdun należy wejść TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię