Advertisement
Strona głównaGryAktualnościDemo Resident Evil 2 zawiera odniesienia do remake'u Resident Evil 3

Demo Resident Evil 2 zawiera odniesienia do remake’u Resident Evil 3

Kilka dni temu Capcom ogłosił remake Resident Evil 3, z premierą zapowiedzianą na początek 2020 roku. Co ciekawe, po ogłoszeniu posiadacze dema Resident Evil 2 otrzymali aktualizację, w której zawarto mały teaser remake’u.

W zeszłym roku premierę Resident Evil 2 poprzedziło “1-Shot Demo”, w którym gracze mogli przejść sekwencję otwierającą grę. Wadą tej wersji był jednak jej krótki czas – trwała zaledwie 30 minut. Kiedy ten czas upłynął, gracze nie mieli już możliwości przejścia tej wersji po raz kolejny. 

Aktualizacja po pierwsze zdejmuje ograniczenie czasowe, a po drugie zawiera odniesienie do nadchodzącego remake Resident Evil 3. Jeden z użytkowników serwisu Resetera zauważył, a raczej usłyszał, że w grze w pewnym momencie – za bramami Departamentu Policji Racoon City – pojawia się odgłos wydawany przez Nemesis.

Scenę tę możecie zobaczyć poniżej:

To nie jedyna nowość, związana z Resident Evil 2. W kampanii pojawił się ostatnio list, pozostawiony przez Jill Valentine – protagonistkę nadchodzącego remake’u. Gracze, którzy go znajdą, zostaną nagrodzeni nowym achievementem, nazwanym “Chasing Jill”. 

Premierę nowego Resident Evil 3 zapowiedziano na 3 kwietnia 2020 i będzie ona zawierała też nowy tryb asymetrycznego multiplayer, czyli Project Resistance.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię