Strona głównaEsportDennis na stałe zasila szeregi Astralis

Dennis na stałe zasila szeregi Astralis [Aktualizacja]

Po tym jak Kjaerbye wzmocnił drużynę North, fani ekipy Astralis zastanawiali się kto zastąpi go w duńskiej formacji. Dziś znamy już prawdopodobnie odpowiedź na to pytanie.

Na oficjalnym profilu Astralis na Twitterze oraz ich stronie internetowej pojawiła się informacja, że w miejsce Kjaerbye’go drużynę zasili Dennis „dennis” Edman. Zawodnik ten związany jest z rywalizacją w Counter-Strike od 2008 roku, ma też w swoim zawodniczym CV epizod z fnatic, który trwał niecałe dwa lata. Potem przeniósł się do GODSENT, gdzie przez trzy miesiące był aktywnym zawodnikiem, a od listopada zeszłego roku do dzisiaj pełnił role rezerwowego. Jeśli zaś chodzi o współpracę z Astralis, to Duńczycy mieli już okazję przekonać się o jego umiejętnościach podczas turnieju BLAST! Pro Series, gdzie zastępował niedysponowanego device’a. W takim składzie Duńczycy zdobyli tam drugie miejsce, w finale ulegając SK Gaming.

Jak myślicie, jak potoczy się kariera tego zawodnika w nowej drużynie?

AKTUALIZACJA: Cóż, okazało się, że cała sytuacja była tylko żartem ze strony niejakiego Don Haciego, regularnie atakującego twitterowego trolla, który podszył się pod konto TT Astralis i wrzucił powyższą informację. Tak więc los piątego miejsca w drużynie zostaje nierozstrzygnięty, a mi pozostaje przeprosić za wprowadzenie zamieszania.

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię