Advertisement
Strona głównaGryAktualnościDesperados 3 na nowym, interaktywnym trailerze

Desperados 3 na nowym, interaktywnym trailerze

Desperados 3 ma się pojawić już za kilka dni, 16 czerwca, więc odpowiedzialne za wydanie THQ Nordic wymyśla kolejne oryginalne sposoby promocji. Nowym jest interaktywny trailer.

Pierwszy nowy trailer gry jest interaktywny. Co za tym idzie, dzięki wyborom, o jakie prosi gracza (widza), podkreśla ich wagę w trakcie taktycznych starć. To właśnie tego rodzaju walka będzie podstawą tej gry.

Drugi, niezwykle efektowny, prezentuje ręcznie malowane, niewielkie dioramy. Za reżyserię prezentowanych w nich scen rodem z westernów odpowiedzialny jest Clemens Wirth.

Zobacz: GOG Summer Sale: 3000 gier, dema Desperados i System Shock

Desperados 3 to “hardcore’owa skradanka taktyczna, napędzana historią”. Jest to jednocześnie prequel pecetowego klasyka Desperados: Wanted Dead or Alive. Kontrolujemy w nim ekipą wyrzutków z Dzikiego Zachodu, z którego każdy ma unikalne zdolności. Walki odbywają się w czasie rzeczywistym. Ostatni raz tego rodzaju rozgrywkę gracze mogli zobaczyć przy okazji Shadow Tactics: Blades of the Shotgun. Jest to więc tytuł idealny dla tych, którzy w grach szukają sprytnego planowania strategicznego.

Zobacz: Gears Tactics – świetny zamysł, gorsze wykonanie [recenzja]

Jeśli zainteresowało Was to, co zobaczyliście na trailerach, Desperados 3 będziecie mogli zakupić przez kartę gry na Steam

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię