Strona głównaGryAktualnościDestiny 2: Beyond Light z nowym zwiastunem fabularnym

Destiny 2: Beyond Light z nowym zwiastunem fabularnym

Nadszedł bardzo dobry dzień dla fanów wyczekujących premiery Destiny 2: Beyond Light. Właśnie zadebiutował nowy zwiastun następnego dodatku.

Bungie zdążyło już przyzwyczaić większość społeczności Destiny 2 do regularnych, dużych aktualizacji i głośnych ekspansji. Kolejnym, potężnym krokiem w kierunku rozwoju popularnego shootera jest Beyond Light.

Zobacz: PlayStation 5 – kontrolery DualSense pojawiły się w sklepach

Dzisiaj światło dzienne ujrzał fabularny zwiastun nadchodzącego dodatku, który powinien odpowiedzieć na wiele wątpliwości graczy dogłębnie śledzących historię wplataną pomiędzy różne aktywności w grze. Część fanów na pewno ekscytuje sam fakt nowych rzeczy do robienia, a z podobnym entuzjazmem podchodzą do linii fabularnej.

Nowy zwiastun szybko buduje napięcie, urywa akcję w kluczowym momencie i wrzuca nas w sam środek mroźnej krainy. Przez krótki materiał przewijają się nie tylko starzy, dobrzy wrogowie, którzy już teraz „zamieszkują” dungeony Destiny 2, ale również kilka nowych zagrożeń.

Premierę Beyond Light zaplanowano 10 listopada.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię