Strona głównaGryAktualnościDestiny 2 – Bungie oferuje darmowy emblemat, aby pokazać wsparcie dla Ukrainy

Destiny 2 – Bungie oferuje darmowy emblemat, aby pokazać wsparcie dla Ukrainy

Bungie wypuściło zupełnie nowy emblemat w Destiny 2, chcąc w ten sposób pokazać swoje wsparcie dla Ukrainy.

W zeszłym miesiącu deweloper poinformował, że chce okazać solidarność z narodem Ukrainy i przeznaczył całość dochodów z pierwszych 48 godzin niedawnej akcji charytatywnej Game2Give. Zebrano 120 000 dolarów, a Bungie obiecał, że będzie przekazywać nadal kolejne darowizny na rzecz organizacji w siedzibą w USA.

Dodatkowo Bungie potwierdziło, że emblemat „Cоняшник”, który został wcześniej udostępniony 9 marca jest już gotowy do odebrania. Gracze moją teraz wpisać kod „JVG-VNT-GGG”, aby odebrać darmowy przedmiot w Destiny 2 i okazać swoje wsparcie dla Ukrainy.

Zobacz: God of War – trwają negocjacje na temat serialu na podstawie przygód Kratosa

Bungie wcześniej ogłosiło, że zawiesi sprzedaż Destiny 2 w Rosji i na Białorusi, chociaż gracze w obu regionach nadal mogą grać w dowolną zawartość, którą już kupili, nie mogą kupować nowej zawartości ani srebra.

W miarę eskalacji rosyjskiej inwazji coraz więcej firm technologicznych i deweloperów ogłosiło, że starają się pomóc Ukrainie. Niedawno Sony ogłosiło, że zawiesi sprzedaż wszystkich gier i sprzętu PlayStation do Rosji, w tym niedawno wydanego Gran Turismo 7.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię