Strona głównaGryAktualnościDestiny 2 - Bungie wyłącza aktywność ze względu na glitch

Destiny 2 – Bungie wyłącza aktywność ze względu na glitch

Problemy Destiny 2: Beyond Light wciąż trwają. W związku z nowym błędem Bungie było zmuszone do wyłączenia jednej z aktywności.

Nowy dodatek do Destiny 2, Beyond Light, ma za sobą ciężki tydzień. Za kilka dni zadebiutować ma długo wyczekiwany Raid, a gra wciąż jest pełna poważnych błędów.

Zobacz: Cyberpunk 2077: rozgrywka pokazana na konsolach Xbox Series X i One X

Najnowszy glitch pozwalał graczom teleportować się graczom na sam koniec Lost Sectora Veles Labyrinth. W mgnieniu oka pojawialiśmy się tuż pod bossem. Wystarczyło pokonać rywala i trafiała do nas nagroda ukończoną aktywność.

Nie byłoby w tym nic strasznego, gdyby nie zmiany wprowadzone w Beyond Light. Legend i Master Lost Sectory są teraz źródłem egzotyków. Zamiast czekać aż żółty engram dropnie z jakiegoś losowego przeciwnika, gracze mogą spędzić trochę czasu w Lost Sectorach i zwiększyć prawdopodobieństwo zdobycia rzadkich przedmiotów.

Wspomniany błąd pozwalał graczom o bardzo niskich poziomach Światła wchodzić na Veles Labyrinth i kończyć go bez większego problemu. Bungie zdecydowało się więc wyłączyć aktywność na wyższych poziomach trudności.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię