Strona głównaGryAktualnościDestiny 2 – Darmowe wydarzenie Święto utraconych powraca!

Destiny 2 – Darmowe wydarzenie Święto utraconych powraca!

Do Destiny 2 powraca wydarzenie Święto utraconych. Na strażników czeka sprzęt z motywem dinozaurów, nawiedzone sektory oraz nowe nagrody i inne atrakcje.

Święto Utraconych jest już dostępne w Destiny 2. Jest to już coroczna tradycja, w czasie której Strażnicy celebrują światło odnajdywane w ciemności. Na graczy czekają upiorne duchy, pyszne cukierki oraz opowieści o tych, którzy odeszli, ale nadal żyją w pamięci. Wydarzenie jest bezpłatne dla wszystkich i potrwa do 2 listopada.

W nawiedzonych sektorach czekają trzy nowe opowieści na nieustraszonych (lub lekkomyślnych) graczy: bezgłowe stwory czyhają w ciemnych zakamarkach Księżyca, na Nessusie jeden ze Strażników ucieka przed pościgiem, a Umysł Weksów i egzo łączą się w coś nowego i absolutnie przerażającego.

destiny 2 - gun

Wydarzenie pozwoli na odblokowanie m.in. legendarnego karabinu pulsacyjnego Jurajska zieleń, który wzbudzi strach we wrogach. Na graczy czeka również wiele innych nagród w tym emblemat Hałas w nocy.

Zobacz: Dying Light 2 – wybory fabularne mogą zmienić całe miasto

A jeszcze w tym roku na graczy czeka kontynuacja Sezonu Zagubionych, dodatkowe darmowe wydarzenia oraz obchody 30-lecia Bungie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię