Strona głównaGryAktualnościDestiny 2 - do gry trafił nowy, egzotyczny łuk. Oto jak go...

Destiny 2 – do gry trafił nowy, egzotyczny łuk. Oto jak go zdobyć

Na wieży czeka nowe zadanie do wykonania.

Tym razem nie musicie na szczęście cierpliwie czekać, aż broń wypadnie z któregoś z pokonanych przeciwników. Nowy łuk nazywa się Leviathan’s Breath i można dostać go w swoje ręce po wykonaniu kilku, prostych zadań.

Zobacz: Destiny 2 – Exploit pozwala pokonać bossa nowego Raidu w przeciągu kilku sekund

Quest zaczyna się u Gunsmitha na Wieży. Musicie udać się we wskazane na powyższym wideo miejsce, wejść w interakcję z szafką, w której znajduje się łuk i wrócić do Banshee. Potem staniecie przed dwoma, prostymi zadaniami. Najpierw trzeba wykonać parę Nightfalli lub meczów Gambitu, a później pokonać 75 przeciwników precyzyjnymi strzałami z łuku.

Po obu wyzwaniach na drodze do upragnionego łuku stoi już tylko Strike na poziomie 900 Lighta. Objęta matchmakingiem aktywność nie powinna być dużym wyzwaniem dla większości doświadczonych graczy.

Jeżeli chodzi o samą broń, nie zapowiada się ona raczej na przedmiot rewolucji w mecie Destiny 2. Używanie łuków zawsze było przyjemne, ale ich skuteczność w porównaniu do SMG czy Pulse Rifle pozostawiała wiele do życzenia. Leviathan’s Breath będzie z kolei konkurował z Hammerhead, 21% Delirium czy legendarnymi granatnikami, co może się okazać jeszcze twardszym orzechem do zgryzienia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię